ما که هستیم

گروه آموزشی زبان های خارجی مای لینگوتیم بر آن شد تا به یاری زبان آموزان عزیز آمده و با تشکیل گروهی حرفه ای از معلمان با سابقه و کلاسهایی با جدیدترین متد های آموزشی و همچنین فراهم کردن منابع آموزشی متعدد مسیر یادگیری را برای شما سهولت می بخشد . معلم زبان و کلاس مناسب خودتان را از گروه مای لینگوتیم انتخاب کنید و یادگیری لذت بخشی را شروع کنید .

آموزش های ما

تیم حرفه ای مای لینگو تیم برای شما کلاس های مختلف خصوصی ، نیمه خصوصی ، گروهی برای همه گروه های سنی‌ در زبان های مختلف انگلیسی ، فرانسوی ، ترکی ، اسپانیایی ، کره ای و… فراهم میکند.
اکثر کلاس های ما آنلاین هستند و شما میتونید به راحتی و حتی در سفر در کلاس حضور داشته باشید و پروسه یادگیری خود را بدون وقفه ادامه دهید.

داستان ما

موسس مای لینگو تیم یه معلم زبان قدیمیه که کارشناس ارشد نرم افزار هم هست . ذهنش پر از ایده اس برای یادگیری بهتر زبان آموزها ، دغدغه اش عزیزانی بودن که به دلایل مختلف از کلاس های زبان دور مونده بودن ! پس این مجموعه رو از معلم های متخصص و با تجربه ای راه اندازی کرد تا معلم های پر انرژی و متخصص و زبان آموزهای با انگیزه همانند یک خانواده در کنار هم باشند